Restauracja "Lilia Wodna"

  • Restauracja Lilia Wodna
  • Restauracja Lilia Wodna

Zabytkowa restauracja "Lilia Wodna" z lat 1900-1920tych jest oddzielnym budynkiem położonym nad rzeką Krutynią.

Zapraszamy Państwa na bogate śniadania w formie stołu szwedzkiego, pyszne domowe obiady, kolacje i biesiady. Z miłości do jedzenia polecamy Państwu różne potrawy z ryb oraz regionalne potrawy z grzybów. Amatorom treściwego jadła polecamy nasze mięsne specjały, wśród których nie brakuje po domowemu przyrządzonej golonki i pasztetów. Obiady okraszone drożdżowym ciastem, smażone ziemniaki ze zsiadłem mlekiem i prawdziwy myśliwski bigos- pachną domem babuni. Również naszym maluchom wszystko smakuje wyśmienicie, gdyż posiłki podajemy na kolorowej zastawie, a mleko do sniadania – w wesołych kubeczkach. Istnieje możliwość wykupienia zmniejszonych porcji oraz dopasowania jadłospisu indywidualnych potrzeb naszych Gości ( np. dieta bezglutenowa, wegetariańska itp. ) Nasz doświadczony i miły personel chętnie Państwo doradzi w wyborze menu.

Przy pięknej pogodzie polecamy relaks na tarasie, gdzie Państwo możecie delektować się ciszą i spokojem przy dobrej filiżance kawy, świeżym domowym ciastem, naleśnikach oraz orzeżwiającym pucharem lodów. W budynku znajduję się salon wypoczynkowy dla miłośników pogawendek w kręgu przyjaciół z Sat-TV oraz kameralna sala konferencyjna na spotkania różnego typu.

Również w budynku restauracyjnym dysponujemy 6-ma pokojami 2-osobowymi oraz 1-nym pokojem 1-osobowym z łazienkami i Sat-TV.