Referencje 2018-01-15T12:27:15+00:00

Referencje i opinie

Czymże są słowa, opisy i zdjęcia bez konkretnych opinii i referencji?

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat możemy pochwalić się współpracą z bardzo wieloma znanymi firmami, instytucjami i organizacjami. Obsługujemy osoby prywatne jak również grupy zorganizowane.

Miejsce jak z bajki ,obsługa miła i pomocna, jedzenie pyszne i domowy klimat stworzony przez właścicieli, nie mogliśmy wymarzyć lepszego miejsca na naszą wspaniałą uroczystość. Z całego serca jeszcze raz w imieniu swoim ,rodziców i gości dziękujemy.

Paula Paliczka, Facebook.com

Genialne miejsce. Okolica przepiękna słynący ze spływów kajakowych. Oaza ciszy i spokoju, na miejscu wszystko co potrzeba. Możliwość wypożyczenia kajaków. Profesjonalna miła i dyskretna obsługa. Gorąco polecam na krótki jak i długi wypoczynek.

Artur Gnaciński, Google.pl

Smaczne śniadania i obiady w przepięknie położonej restauracji, panie kelnerki i obsługa przesympatyczne, cały teren pięknie zagospodarowany i zadbany, pokoje czyściutkie. W ośrodku można wypożyczyć kajaki. Gorąco polecam.

Małgorzata, Booking.com

Nie wiem, czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce na zorganizowanie wesela. Przeżyliśmy w Syrence przepiękny czas. Niesamowity klimat, przemiła i profesjonalna obsługa. Z całego serca polecamy.

Kalina Archacka, Facebook.com