Restauracja 2017-07-31T09:28:00+00:00

Restauracja Syrenka

Zabytkowa restauracja “Syrenka” z lat 1900-1920 jest oddzielnym budynkiem położonym nad rzeką Krutynią.

Zapraszamy Państwa na bogate śniadania w formie stołu szwedzkiego, pyszne domowe obiady, kolacje i biesiady. Z miłości do jedzenia polecamy Państwu różne potrawy z ryb oraz regionalne potrawy z grzybów. Amatorom treściwego jadła polecamy nasze mięsne specjały, wśród których nie brakuje po domowemu przyrządzonej golonki i pasztetów. Obiady okraszone drożdżowym ciastem, smażone ziemniaki ze zsiadłem mlekiem i prawdziwy myśliwski bigos- pachną domem babuni. Również naszym maluchom wszystko smakuje wyśmienicie, gdyż posiłki podajemy na kolorowej zastawie, a mleko do śniadania – w wesołych kubeczkach. Istnieje możliwość wykupienia zmniejszonych porcji oraz dopasowania jadłospisu indywidualnych potrzeb naszych Gości ( np. dieta bezglutenowa, wegetariańska itp. ) Nasz doświadczony i miły personel chętnie Państwo doradzi w wyborze menu.

  • sala bankietowa do 180 os
  • 2 sale konferencyjne
  • taras do 50 os
  • 6 pokoi 2-osobowych
  • widok na rzekę

Przy pięknej pogodzie polecamy relaks na tarasie, gdzie Państwo możecie delektować się ciszą i spokojem przy dobrej filiżance kawy, świeżym domowym ciastem, naleśnikach oraz orzeźwiającym pucharem lodów. W budynku znajduję się salon wypoczynkowy dla miłośników pogawędek w kręgu przyjaciół z Sat-TV oraz kameralna sala konferencyjna na spotkania różnego typu.
Również w budynku restauracyjnym dysponujemy 6-ma pokojami 2-osobowymi oraz 1-nym pokojem 1-osobowym z łazienkami i Sat-TV.