Wypoczynek 2017-08-08T12:31:09+00:00

Spływy kajakowe

Szlak kajakowy rzeki Krutyni należy do najpiękniejszych i najpopularniejszych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Ponad 100-kilometrowy szlak składa się z 20 jezior oraz 10 rzek i rzeczek wtopionych w północną cześć Puszczy Piskiej, największego zwartego kompleksu leśnego Pojezierza Mazurskiego. Przepiękne widoki pozostają w pamięci  każdego na długo.

Szczegóły

Wycieczki rowerowe

Jedna z najlepszych form spędzenia czasu wolnego aktywnie. Polecana szczególnie tym którzy wolą cisze i piękno Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Jest idealną alternatywa dla spływów kajakowych na niejednokrotnie „zatłoczonej” rzece, oferując równie piękne widoki. W pobliżu rzeki bądź jezior spotkać można dziką zwierzynę oraz niezwykle bogate runo leśne (grzyby, jagody, żurawiny, poziomki itp.)

Szczegóły

Wakacje z jogą

Wyjątkową cechą jogi Iyengara jest wykorzystanie licznych pomocy: koców, lin, kostek, pasków oraz specjalnie zaprojektowanych krzeseł, ławek i wałków. Umożliwiają one poprawne wykonywanie asan osobom o znacznych indywidualnych ograniczeniach. Szczegółowo opracowane pozycje leczą różne dolegliwości prowadząc ku pełnemu zdrowiu.

Szczegóły