Wyjątkowe miejsce w przepięknym mazurskim klimacie.

Camping i pole namiotowe w Krutyni na Mazurach

Pole campingowe w Krutyni to doskonała opcja na wakacyjny letni wyjazd. Nasze pole namiotowe znajduje się w miejscowości Krutyń, która w całej Europie słynie ze spływów kajakiem. Jest to magiczne miejsce, z którego podziwiać można tereny Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Można spotkać tu niesamowite widoki i przeżyć wyjątkowe chwile blisko natury.

Camping znajdujący się na terenie naszego ośrodka wyposażony jest w odpowiedniej jakości sanitariaty przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dzięki temu pobyt na terenie naszego pola campingowego jest komfortowy i przyjemny dla każdego z gości. Do dyspozycji naszych gości przeznaczyliśmy miejsca dla przyczep campingowych, camperów, a także namiotów.

Mazury – malownicze miejsce na mapie Polski

Mazury są zdecydowanie wyjątkowym miejscem. Przez wielu uznawane za jeden z piękniejszych regionów Polski. Zdecydowanie wyróżniają je piękne krajobrazy oraz wszechobecna natura. Jest to idealne miejsce do ucieczki przed wielkomiejskim zgiełkiem. Można tutaj odpocząć, a także naładować baterię. Ten region Polski oferuje bardzo wiele. Zarówno amatorzy ciszy i spokoju jak i miłośnicy aktywnego spędzania czasu znajdą tutaj coś dla siebie.

Nasze pole campingowe znajduje się na terenie ośrodka Mazur Syrenka w pięknym i cichym otoczeniu. Goście mogą swobodnie korzystać z restauracji oraz dostępnych atrakcji. Około 50 m od pola campingowego płynie jedna z najbardziej znanych rzek w Europie – Krutynia. Słynie ona głównie ze spływów kajakiem. Dodatkowo na polu campingowym znajdują się łazienki dla gości campingu.

Pole campingowe w Krutyni

Nocleg w domku kempingowym: 75,00 zł /doba/osoba, min. 3 noce
Nocleg na polu namiotowym z prysznicem: 30,00 zł /doba/osoba
Ustawienie namiotu do 3 osób: 30 zł
Ustawienie przyczepy kempingowej: 30 zł
Ustawienie samochodu kempingowego „Camper” 30 zł
Dziecko od 3 -12 lat: 15 zł od dziecka/ doba
Opłata za zwierzęta (aktualne szczepienie, smycz, kaganiec) 15 zł/doba

Nocleg w przyczepie kempingowej: 30,00 zł /doba/osoba
Parking na polu namiotowym 20,00 zł / doba / auto
Prąd : 23,00 zł / doba
Odprowadzenie ścieków: 27 zł
Nabór wody: 32 zł
Parking niestrzeżony samochód 60 zł