Rejsy po mazurskich wodach

Mazury są miejscem, które przyciąga miłośników natury, żeglarzy oraz turystów z całego świata. Te magiczne i piękne tereny oferują niesamowite doznania osobom, które pragną spokoju oraz bliskiego kontaktu z naturą.

Jedną z bardziej znanych i cieszących się dużym zainteresowaniem atrakcją są rejsy po mazurskich jeziorach. Jest to z pewnością niezapomniana przygoda, która dostarczy nam wiele niezapomnianych wrażeń oraz bajkowych widoków.

Mazurskie jeziora są rajem dla żeglarzy i miłośników sportów wodnych. Wiele mazurskich miejscowości jest doskonale przystosowanym do podziwiania tego regionu z perspektywy wody. Korzystając z tej formy atrakcji można podziwiać dziewicze krajobrazy oraz bogatą florę i faunę Mazur.

Uprawnienia do poruszania się po mazurskich wodach

Osoby posiadające sprzęty wodne muszą posiadać uprawnienia do ich korzystania! Naszym gościom oferujemy możliwość ich zdobycia, a także zaszczepienie w swoich pociechach miłości do żeglowania poprzez udział w kursach żeglarskich. Szkolenia żeglarskie i motorowodne pozwalają na samodzielne pływanie jednostkami pływającymi. W zależności od preferencji i potrzeb oferujemy zróżnicowane kursy dla każdego.

Rejsy i szkolenia żeglarskie

Szczegóły

Zwiedzaj Mazury z perspektywy wody