Sauna nad rzeką 2021-04-26T06:32:58+00:00

Aby umożliwić wyjątkowe chwile prawdziwego relaksu udostępniamy naszym Gościom nową saunę usytuowaną na brzegu rzeki.

To idealny sposób na chwilę relaksu.

  • Ogólnie dostępna – koszt od osoby 20 zł, konieczna rezerwacja e – mail ( biuro@mazursyrenka.pl)  lub chat

W piątek od godziny 17.00

W sobotę od godziny 12.00

W niedzielę od godziny 12.00

SAUNA NAD RZEKĄ KRUTYNIA

Korzystanie z sauny jest zabiegiem ciepłoleczniczym i wodoleczniczym, w którym nie wykorzystuje się ciśnienia wody. Jest to forma odnowy biologicznej, która przez bodźce cieplne oddziałujące na ciało, wpływa na odprężenie fizyczne oraz powoduje relaks psychiczny. Sauna fińska w istotny sposób wpływa na organizm człowieka. W efekcie działania wysokiej temperatury dochodzi do obniżenia ciśnienia krwi i zwiększenia czynności serca. To idealna metoda umożliwiająca oczyszczenie organizmu z toksyn i poprawę ogólnej wydolności organizmu, a także stanu zdrowia. Jest to świetna forma hartowania ciała w stanie obniżonej odporności oraz rozwiązaniu problemu przemęczonego organizmu.

Warto wiedzieć:
1. Przed wejściem do sauny należy wziąć ciepły prysznic.
2. Należy pamiętać aby dobrze osuszyć ciało.
3. Do sauny wchodzimy bez biżuterii! Jej obecność może powodować ryzyko poparzenia skóry, czy wystąpienie przeróżnych odbarwień, uczuleń.
4. Do sauny należy zabrać dwa ręczniki – jeden po to, by na nim siedzieć, drugi, by móc wytrzeć pot. Koszt wypożyczenia ręcznika – 6 zł.
5. Po kąpieli saunowej proponujemy kąpiel w rzece tuż obok wyjścia z sauny.
6. Czas pomiędzy kolejnymi zabiegami powinien być tak długi, jak sam seans saunowy.

Należy wspomnieć, że istnieją przeciwwskazania do korzystania z zabiegów saunowych. W przypadku ich występowania, efekt może być odwrotny od planowanego. Głównymi przeciwwskazaniami do korzystania z sauny są choroby układu krążenia, infekcje, nowotwory, choroby wrzodowe, ciąża czy podwyższona temperatura ciała. Przed rozpoczęciem korzystania z zabiegów saunowych należy skonsultować się z lekarzem.

Cennik: do 6 osób / 45 minut – 120 zł