Aby umożliwić wyjątkowe chwile prawdziwego relaksu udostępniamy naszym Gościom nową saunę usytuowaną na brzegu rzeki.

Sauna nad rzeką w Krutyni

Korzystanie z sauny w Krutyni jest zabiegiem ciepłoleczniczym i wodoleczniczym, w którym nie wykorzystuje się ciśnienia wody. Jest to forma odnowy biologicznej, która przez bodźce cieplne oddziałujące na ciało, wpływa na odprężenie fizyczne oraz powoduje relaks psychiczny.

Sauna w Krutyni w istotny sposób wpływa na organizm człowieka. W efekcie działania wysokiej temperatury dochodzi do obniżenia ciśnienia krwi i zwiększenia czynności serca. To idealna metoda umożliwiająca oczyszczenie organizmu z toksyn i poprawę ogólnej wydolności organizmu, a także stanu zdrowia. Jest to świetna forma hartowania ciała w stanie obniżonej odporności oraz rozwiązaniu problemu przemęczonego organizmu.

Cennik sauny:

Koszt – 180 zł / 1,5 h
do 6 osób
Wypożyczenie ręcznika – 12 PLN/sztuka

Konieczna rezerwacja e-mail:
biuro@mazursyrenka.com

Idealny sposób na chwilę relaksu – sauna w Krutyni

Należy wspomnieć, że istnieją przeciwwskazania do korzystania z zabiegów saunowych. W przypadku ich występowania, efekt może być odwrotny od planowanego. Głównymi przeciwwskazaniami do korzystania z sauny są choroby układu krążenia, infekcje, nowotwory, choroby wrzodowe, ciąża czy podwyższona temperatura ciała. Przed rozpoczęciem korzystania z zabiegów saunowych należy skonsultować się z lekarzem.

Warto wiedzieć:
1. Przed wejściem do sauny należy wziąć ciepły prysznic.
2. Należy pamiętać aby dobrze osuszyć ciało.
3. Do sauny wchodzimy bez biżuterii! Jej obecność może powodować ryzyko poparzenia skóry, czy wystąpienie przeróżnych odbarwień, uczuleń.
4. Do sauny należy zabrać dwa ręczniki – jeden po to, by na nim siedzieć, drugi, by móc wytrzeć pot. Koszt wypożyczenia ręcznika – 10 zł.
5. Po saunie proponujemy kąpiel w rzece tuż obok wyjścia z sauny.
6. Czas pomiędzy kolejnymi zabiegami powinien być tak długi, jak sam seans saunowy.