Chrzciny i komunia 2018-04-20T06:51:20+00:00

Chrzciny oraz pierwsza komunia święta to jedne z najważniejszych uroczystości w życiu rodziny. Chcemy, aby był to dzień szczególnie radosny dla Państwa pociech… Naszą mocną stroną jest organizowanie uroczystości rodzinnych. Jesteśmy najlepszą restauracją na komunie i chrzciny. Okazały ogród, profesjonalna obsługa i wyszukane potrawy na pewno nie rozczarują zaproszonych gości.

RESTAURACJA NA CHRZCINY

Restauracja Syrenka oferuje kompleksową organizację oraz obsługę przyjęć rodzinnych – w tym Chrztu. Naszym gościom oferujemy atrakcyjną cenę oraz profesjonalną obsługę. Przy organizacji chrztu dokładamy wszelkich starań do najdrobniejszych szczegółów. Jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko kompleksową obsługę, ale tak że wykwintne dania które oczarują podniebienie państwa gości.

MIEJSCE NA KOMUNIĘ

Pierwsza komunia to idealna okazja do uczczenia tego – jak że ważnego wydarzenia – w rodzinnym gronie. Doskonała kuchnia oraz wyjątkowy wystrój naszej restauracji sprawiają, iż jesteśmy najlepszym miejscem na organizację komunii. Oferujemy smaczną i lekką kuchnię opierającą się na tradycyjnych przepisach serwowaną w nowoczesny sposób.

Informacje dodatkowe:

Dzieci do lat 3 – bezpłatnie. Dzieci od 3-12 lat – 50% zniżki. Potrawy podane według zamówienia tylko do spożycia w restauracji. Koszty dekoracji w żywe kwiaty- 100 zł lub we własnym zakresie. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30%. Ostateczną liczbę osób należy podać 7 dni przed uroczystością, mniejsza liczba osób nie będzie uwzględniona w dniu imprezy.