Deska Stand up paddle

Deska SUP to zarazem intensywny trening jak i odprężająca rekreacja. Jest to specjalna deska przy pomocy, której pływamy na stojąco używając wiosła. Jest to nowa dyscyplina sportu, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Jest to sport, który nie wymaga długiej oraz intensywnej nauki. W zasadzie każdy swobodnie opanuje reguły i zasady pływania na desce.

Stand up paddle to trening, który angażuje nogi i pośladki, a także górne partie ciała. Pływanie na tego typu sprzęcie pozwala wykonać intensywny trening, dzięki któremu spalimy tkankę tłuszczową. Pływaniu towarzyszy praktycznie nie dostrzegalny wysiłek.

Deska SUP w Krutyni to połączenie kajakarstwa i surfowania. Jest to dyscyplina sportu, która wywodzi się z Hawajów. Uprawianie tego sportu możliwe jest w zasadzie na wszystkich akwenach wodnych. Osoba pływająca nie jest uzależniona od wiatru i fal, które ją niosą, bazuje tylko na sile własnych mięśni. Miejsce w którym będziemy pływać na desce SUP musi być wystarczająco głębokie. Bez względu na to czy lubimy adrenalinę, czy raczej spokojne pływanie w tej dyscyplinie sportu odnajdziemy wszystko to na czym nam zależy.

Pływanie na desce to pozytywne emocje i adrenalina, które z pewnością sprawią, że będziemy chcieli skorzystać ponownie z tego typu atrakcji. Jest to doskonała forma spędzenia wolnego czasu, podziwiając przy tym okoliczności przepięknej przyrody, którą można spotkać na Mazurach.

Wypożyczalnia desek SUP w Krutyni

Pomożemy dobrać Państwu szlak który spełni Państwa oczekiwania biorąc pod uwagę takie aspekty jak głębokość rzeki / jezior  jak również czas i stopień trudności, czy chociażby widoki. Chcemy, aby czas spędzony na pływaniu był wyjątkowy i pełny pozytywnych wrażeń oraz odczuć.

Wypożyczalnia desek SUP w Krutyni – Mazur Syrenka – zapraszamy!

Cena: 50 PLN / 1 godz.