Dworek nad Krutynią

Pięknie położony obiekt “Dworek nad Krutynią” leży bezpośrednio nad rzeką. Duży taras oraz pomost zachęca do kąpieli słonecznych oraz delektowania się pięknem przyrody.

W czasie przedwojennym budynek ten był Domem Uzdrowiskowym “Kurhaus Waldesruh” – Perła Mazur z wysoko wyniesionym tarasem na rzekę.
W latach 1980 budynek ten został rozebrany i nowo pobudowany. Natomiast w roku 2004 budynek został zmodernizowany i służy jako obiekt dla gości.

Restauracja Syrenka

Zabytkowa Restauracja Syrenka z początku XX wieku to jeden z 3 dawnych domów zdrojowych / uzdrowiskowych – Kurhaus Grunwald. W ówczesnych czasach był to jedyny tak duży obiekt hotelowy zlokalizowany nad sama rzeką Krutynia.

Dla miłośników dobrej kuchni polecamy dania rybne oraz regionalne potrawy z grzybów. Amatorom treściwego jadła serwujemy nasze mięsne specjały, wśród których nie brakuje po domowemu przyrządzonej golonki i pasztetów.

Restauracja Syrenka

Zabytkowa restauracja “Syrenka” z lat 1900-1920 jest oddzielnym budynkiem położonym nad rzeką Krutynią.

Zapraszamy Państwa na bogate śniadania w formie stołu szwedzkiego, pyszne domowe obiady, kolacje i biesiady. Z miłości do jedzenia polecamy Państwu różne potrawy z ryb oraz regionalne potrawy z grzybów. Amatorom treściwego jadła polecamy nasze mięsne specjały, wśród których nie brakuje po domowemu przyrządzonej golonki i pasztetów.

Dworek Pruski

Na terenie ośrodka znajdują się dwa główne budynki hotelowe. Jednym z nich jest “Dworek Pruski, który powstał w latach międzywojennych. “Dworek Pruski” jak już nazwa mówi cechuje się typową budową dawnych Prus wraz z dachem w stylu Mansardowym. W roku 2004 budynek został kompletnie odrestaurowany.

W budynku znajdują się wygodnie urządzone pokoje, charakter wyposażenia nawiązuje do otaczającej przyrody.