Wyjątkowy czas w Mazur Syrenka

Mazury zachwycają swoim pięknem i przyciągają co roku setki turystów. Nic w tym dziwnego w końcu to jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce. Nazywane cudem natury oferują nam wiele atrakcji i niezapomnianych widoków. Mazury są miejscem, gdzie można spędzić zarówno spokojny jak i aktywny wypoczynek. Jednym z obowiązkowych punktów jest aktywny wypoczynek w Mazur Syrenka. To wyjątkowe miejsce na mapie Mazur, które znajduje się w samym środku Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Dlaczego warto odwiedzić nasz ośrodek Mazur Syrenka?

Nasz kompleks znajduje się w malowniczym miejscu, które zachwyca każdego. Natura, spokój, mazurska woda – to wszystko można znaleźć w Mazur Syrenka. Wszystkim odwiedzającym nas oferujemy aktywny wypoczynek w Mazur Syrenka. Na terenie naszego ośrodka znajduje się mnóstwo udogodnień dla klientów. Zależy nam, aby nasi klienci mogli cieszyć się urlopem i poświęcać czas na liczne atrakcje, które oferujemy. Posiadamy również własną restaurację, gdzie można zjeść pyszne mazurskie specjały w przepięknych okolicznościach przyrody.

Naszym gościom oferujemy komfortowe warunki zamieszkania dzięki czemu pobyt dla wszystkich jest wygodny. Posiadamy również udogodnienia dla najmłodszych – plac zabaw, hamaki i huśtawki. Osobom, które mieszkają w naszych obiektach oferujemy również skorzystanie z dodatkowych atrakcji takich jak: sauna nad jeziorem, pływanie kajakiem, deską SUP, a także wycieczki rowerowe.

Aktywny wypoczynek w Mazur Syrenka to idealna propozycja nie tylko na lato. Można odwiedzić nas przez cały rok, aby móc podziwiać piękno mazurskich klimatów w otoczeniu natury .

Mazur Syrenka to jak sama nazwa wskazuje miejsce, które znajduje się na szlaku Mazurskich Jezior. Jest to rejon wyjątkowo piękny i zdecydowanie warty odwiedzenia. Swoje usługi oferujemy już od wielu lat, a więc zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam organizować konferencje firmowe na możliwie jak najwyższym poziomie. Posiadamy sporych rozmiarów salę konferencyjną. Sala jest wyposażona w odpowiedniej jakości sprzęty. Nasz obiekt posiada kilkadziesiąt miejsc noclegowych. Jesteśmy w stanie pomieścić wszystkich uczestników konferencji firmowych. Ponadto na terenie naszego obiektu znajduje się restauracja położona nad samym brzegiem jednej z popularniejszych rzek w Europie – Krutyni. Uczestnicy konferencji firmowych mogą korzystać z licznych atrakcji. Oferujemy – spływy kajakiem, wycieczki rowerowe, pływanie łodzią. Nasza obsługa zapewnia profesjonalną obsługę tego typu wydarzeń.

aktywny wypoczynek w Mazur Syrenka
aktywny wypoczynek w Mazur Syrenka