Wakacje w Mazur Syrenka – piękno przyrody jakiego nie można spotkać w dużym mieście

Natura jest piękna zwłaszcza w miejscach, gdzie nie zakłócił jej żaden człowiek. Takie właśnie są Mazury – natura tutaj jest niezmącona przez działalność ludzkich rąk. Pełno tutaj miejsc dziewiczych, które zachwycają oko odwiedzających je turystów. Są to widoki, których nie spotkamy w dużych aglomeracjach. Dlatego miejsce to przyciąga tysiące osób, które chcąc spędzić wyjątkowy wakacyjny czas.

wakacje w mazur syrenka
wakacje w Mazur Syrenka

Mazury latem czy zimą?

Pobyt na Mazurach to doskonała opcja zarówno na lato jak i zimę. Mimo, iż to latem czy wiosną jest tu naprawdę pięknie to również jesienią i zimą Mazury są urocze. Nasz ośrodek Mazur Syrenka to miejsce całoroczne, które możecie odwiedzić o każdej porze roku. Jesienią dobrze jest zrobić sobie wypad na grzyby czy jagody natomiast lato to idealny czas na podziwianie okolicznych krajobrazów.

Wakacje w Mazur Syrenka – dlaczego warto odwiedzić Mazury latem?

Wakacje w Mazur Syrenka to korzystna opcja. Nasz ośrodek położony jest w wyjątkowym miejscu. Znajdujemy się w jednej z najpopularniejszych miejscowości na Mazurach – Krutyni. Słynie ona głównie ze spływów kajakiem jakie są tutaj organizowane. Jest to jedna z obowiązkowych atrakcji, w której każdy przyjezdny powinien wziąć udział. Szlak ten uchodzi za najpiękniejszy w całej Europie. Warto zatem skorzystać z możliwości jakie otwiera przed nami to miejsce.

Nasz ośrodek to wyjątkowe miejsce z duszą. Tworzą go zabytkowe budynki – Dworek nad Krutynią, Dworek Pruski oraz Restauracja Syrenka. Każdy z nich ma bogatą historię. Najstarszy z nich pochodzi z początku XX wieku. Mimo to odrestaurowaliśmy budynki tak, aby w sposób komfortowy służyły naszym gościom. Budynki znajdują się w malowniczej okolicy rzeki Krutynia. Daje to ogromne możliwości w zakresie spędzenia wolnego czasu. Położenie na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego sprzyja wakacyjnym wędrówkom pieszym oraz rowerowym. Każdy z pokoi wyposażony jest w prywatną łazienkę. Jesteśmy miejscem idealnym zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi czy grup znajomych. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.