Krutyń – najsłynniejsze w Europie spływy kajakiem

Nasz ośrodek mieści się w malowniczej miejscowości, która w całej Europie zasłynęła ze spływów kajakiem Krutynią. Ta niewielka wioska w sezonie letnim przyciąga tysiące turystów z całego świata, którzy chcą popłynąć przepiękną rzeką Krutyń. Tereny te są przepiękne i dziewicze.

spływy kajakiem Krutynią
spływy kajakiem Krutynią

Spływy kajakiem Krutynią – ciekawa atrakcja dla wszystkich

Wiele osób może uważać, że spływ kajakiem Krutynią to nie jest atrakcja dla nich, ponieważ ze sportem mają oni niewiele wspólnego. Nic bardziej mylnego. Kajaki są świetną atrakcją dla wszystkich zarówno dla małych i dużych. Dzień spędzony na takiej atrakcji przyniesie wszystkim dużo frajdy. To nie tylko aktywnie i ciekawie spędzony czas. Jest to ciekawa propozycja na spędzanie go również w grupie. Spływy kajakiem Krutynią ze znajomymi czy rodziną to świetna opcja na aktywny dzień z bliskimi. Nie jest to również atrakcja trudna do zorganizowania, ponieważ wymaga wyłącznie rezerwacji kajaka.

Dopasowanie spływu kajakiem do potrzeb indywidualnych

Osoby, które martwią się, że nie poradzą sobie z przepłynięciem całej trasy Krutyńskiego szlaku – nie muszą! Dostępnych jest kilka tras spływu, które posiadają różny poziom trudności. W ten sposób każdy może dopasować trasę do swoich potrzeb i możliwości. To świetna opcja, ponieważ nie każdy ma możliwości przepłynięcia całej trasy. Niektóre z nich są bardzo długie i wymagają zachowania ostrożności.

Spływ kajakiem w Mazur Syrenka

Położenie naszego ośrodka aż przemawia za wzięciem udziału w spływie kajakiem Krutynią. W naszej ofercie posiadamy wygodne kajaki w różnych konfiguracjach osobowych. Każdy może je dopasować do swoich potrzeb. Zarówno pary, grupki oraz rodziny z dziećmi znajdą rozwiązanie dla siebie. Nie jest również problemem zabranie na spływ kajakiem Krutynią swoich zwierzaków. Znajdziemy dla nich wygodne i sprawdzone rozwiązanie.

Jak zorganizować spływ kajakiem?

Wystarczy się z Nami skontaktować, aby omówić termin i trasę spływu, a my dostarczymy Państwa na miejsce startu razem z całym sprzętem i po spływie odbierzemy. W zakresie organizacji służymy wiedzą i pomocą.